جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

بهترین پنل پیامکی

سامانه پیامکی که از آن برای ارسال پیامک انبوه استفاده میشود با توجه به تعرفه پیامک تبلیغاتی که با توجه به خدمات ارایه شده محاسبه میشود میتواند انواع مختلفی داشته باشد و انتخاب اشتباه آن میتواند منجر به از دست رفتن هزینه شده و خسارت به بار بیاورد.

 

ویژگی های پنل پیامکی خوب

  1. پشتیبانی تمام اپراتورها
    پنل پیامکی شما باید با تمام اپراتورها سازگار بوده و همکاری کند. شما باید بدون هیچ مشکلی بتوانید با شماره های اختصاصی به تمام اپراتورها پیامک ارسال نمایید.
  2. دارای نمایندگی تمامی سیار بدون واسطه
    بهترین پنل پیامکی آن است که بدون واسطه نمایندگی تمام اپراتورها را داشته باشد. اگر با واسطه شرکتی قصد فروش پنل داشته باشد ناچارا باید مبلغی را بعنوان حق واسطه در نظر بگیرید و این یعنی خسارت
  3. هزینه و تعرفه پیامک تبلیغاتی
    بهترین سامانه پیامکی آن است که با پایین ترین قیمت بهترین خدمات را ارائه کند. البته دقت داشته باشید که هیچ ارزانی بی حکمت نیست و ممکن است پنل پیامکی شما در ابتدا خوب به نظر برسد ولی پس از خرید متوجه قیمت پایین آن شوید. ممکن است برخی از پنل ها هزینه پیامک های نرسیده را بازنگردانند.

 

پیامک مارکتینگ

بازاریابی پیامکی که به آن پیامک مارکتینگ ها گفته میشود علمی است که راه های افزایش فروش با پیامک را بررسی میکند و تلاش آن این این است که کسب و کار شما را بهبود بخشیده و همچنین جلوی مسدود کردن پیامک تبلیغاتی شما را گرفته است و مانع از ارسال پیامک به بلک لیست شود. میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در اینترنت تحقیق کرده و نمونه پیامک های تبلیغاتی را مشاهده بفرمایید.