جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

روش نوشتن یک پیامک تبلیغاتی خوب

سامانه پیامکی روشی تازه برای یافتن مشتریانی تازه از مناطقی تازه میباشد. ارسال پیامک انبوه به شما این امکان را میدهد تا از محله خودتان گرفته تا شهر یا استان و حتی کشور مشتریان تازه ای جذب کرده و خدمات خود را به آنان معرفی نمایید. تعرفه پیامک تبلیغاتی ایجاب میکند که هزینه کنید و خرید پنل پیامکی ممکن است بر اساس خدمات درخواستی بالا باشد. بنابراین باید تمام نکته ها را در نظر بگیرید تا نتیجه مطلوب خود را بدست بیاورد.

حتما شما هم تا بحال پیامک تبلیغاتی دریافت کرده اید. بعضی از آنها برای شما جذاب بوده و برخی دیگر را هم تا آخر نخوانده و پاک میکنید. اما چه چیزی موجب جلب توجه و چه چیزی باعث بی علاقگی میگردد و نقش اصولی نگارشی در این چیست؟

 

مواردی که میتواند در نوشتن یک پیام تبلیغاتی خوب به ما کمک کند.

 • کلمات سخت و تخصصی در متن نیاورید
  کلمات سخت و متکلف میتواند مخاطب را سر درگم کرده و او را بی حوصله نماید. پیامک شما باید قابل فهم برای یک کودک و همچنین قابل درک برای یک پیرمرد باشد. اصطلاحات تخصصی را در سایت خود توضیح دهید و برای پیامک تنها به توضیح هدف نهایی محصول اشاره کنید.

   

 • از کاراکترها و ایموجی ها استفاده کنید
  از کاراکترها و ایموجی ها برای جلب توجه بیشتر استفاده کنید. این کار هم باعث استراحت چشم خواننده میشود و هم جذابیت بصری را بالا برده و متن را خسته کننده نمیکند. پیامک شما باید آنقدر جذاب باشد که مخاطب را از مسدودکردن پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک به بلک لیست باز دارد.

   

 • ایجاد یک قالب کلی برای متن پیامک تبلیغاتی
  متن پیامک خود را در یک ساختار کلی استاندارد پیشنهاد شده قرار دهید. این ساختار میتواند به شکل زیر باشد:
  1- ویژگی و مزایای محصول
  2- روش سفارش محصول
  3- درج راه های ارتباطی

 

در پایان باید گفت که ارسال پیامک تبلیغاتی میتواند مشتریانی از سراسر محل یا کشور شما برایتان به ارمغان بیاورد. آشنایی شما به نکات و ترفندهای این حوزه میتواند موفقیت شما را تضمین کرده و کسب و کار شما را رونق ببخشد.