جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

سامانه پیامکی برای مراکز درمانی

ارسال پیامک انبوه تکنولوژی جدید برای کسب و کارها میباشد. خرید پنل پیامکی به شما این امکان را میدهد تا کسب و کار خود را به افراد نزدیک به محل خود و یا مشتریانی در آن سوی کشور معرفی و کسب درآمد خود را از میان مشتریان کل ایران داشته باشید. بازاریابی پیامکی یا همان پیامک مارکتینگ برای بهبود ارائه خدمات مراکز درمانی نیز مفید بوده و میتواند مراجعه کنندگان به درمانگاه را بهتر راهنمایی کند.

در این مقاله به راه ها و نحوه بهبود کار مراکز درمانی به وسیله پیامک را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

انواع راهکارها و نحوه بهبود کار مراکز درمانی به وسیله پیامک

 • بهبود ارتباط بیمار و پزشک معالج
  پنل پیامکی میتواند بیمار را در ارتباط نزدیکی با پزشک قرار دهد و ارتباطی صمیمی میان این دو ایجاد کند. این رابطه میتواند باعث دوستی و تبلیغات محلی شده و مرکز درمانی را معتبرتر جلوه دهد.

 • ارسال پیامک یادآوری به بیماران خود
  معمولا کار نوبت دهی در مراکز درمانی به وسیله سیستم انجام میشود ولی برای اعلام نوبت و همچنین یادآوری زمان نوبت به بیمار میتوانید پیامک ارسال کنید تا مطمئن شوید بیمار در زمان مورد نظر در مطب حاضر باشد.

 • پیام اطلاع رسانی به مخاطبان
  فرض کنید روزی دکتر به دلیلی نمیتواند در مطب حاضر شود و یا آدرس محل درمانگاه قرار است تغییر پیدا کند. در این زمان شما باید با استفاده از پنل پیامکی این اطلاعات را در اختیار مراجعه کنندگان و اهالی محل قرار دهید تا بعدا مشکلی به وجود نیاید.

 • ارسال مطالب پزشکی مفید برای بازاریابی بهتر و کارآمدتر
  اگر اهالی محل شما هر روز یک پیامک با موضوع سلامتی دریافت نمایند به مرور با نام و برند مرکز درمانی شما ارتباط برقرار کرده و برای چکاب های دوره ای شما را انتخاب مینمایند.

 

سخن پایانی

در پایان باید گفت که در دنیای رقابتی امروز نباید از قافله عقب بمانید و باید هر روز به دنبال روش های نوین بازاریابی باشید. امروز راه های افزایش فروش با پیامک کاملا اثبات شده است و کارشناسان بیساری این روش را توصیه میکنند. میتوانید نمونه پیامک های تبلیغاتی را از اینترنت مشاهده کرده و متن مورد نظر خود را انتخاب فرمایید. فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که مسدودکردن پیامک تبلیغاتی کار چندان دشواری نیست و چنانچه پیامک شما زیاد جذاب نباشد و یا بیش از حد پیامک ارسال بفرمایید ممکن است پیامک به بلک لیست ارسال گردد. شرکت های مختلف تعرفه پیامک تبلیغاتی متنوعی دارند و باید بر اساس نوع خدمات درخواستی پنل مورد نظز خود را انتخاب بفرمایید.