جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ضروریات یک پیامک تبلیغاتی

در کل برای ارسال یک پیامک تبلیغاتی موفق باید 4 اصل را همیشه در نظر داشته باشیم تا پیامک تبلیغاتی ما کارآمد باشد و سامانه پیامکی ما با موفقیت عمل نماید. ارسال پیامک انبوه راه ها و شیوه هایی دارد که قبل از خرید پنل پیامکی و استعلام تعرفه پیامک تبلیغاتی باید از آن آگاه باشیم. بازاریابی پیامکی یا پیامک مارکتینگ برای راه های افزایش فروش با پیامک اصول و قواعدی دارد که برای موفقیت ملزم به رعایت آنها هستید.

 

چهار اصل موفقیت یک ارسال پیامک انبوه

 1. برندسازی یا نام تجاری
  مشتریان شما حتما مشتریان رقبای شما نیز هستند. رقبای شما نیز هر روز در حال افزایش کیفیت محصولات خود میباشند. نام تجاری شما معرف اعتبار برند شماست. این اعتبار هم توسط کیفیت محصولات شما بدست میاید. بنابراین باید از ابتدای شروع فعالیت خود نامی را برای کسب و کار خود در نظر داشته باشید. مشتریان شما هم به مرور زمان نام شما را بخاطر سپرده و با آن آشنا پنداری میکنند.

   

 2. پیشنهادات وسوسه انگیز
  به مخاطبان خود پیشنهادی بدهید که نتوانند رد کنند. پیشنهادات شما که تخفیف باید عموم آن را در بر بگیرد مشتری را ترغیب میکند تا کالای شما را با مبلغی پایین تر تصاحب کند. میتوانید مسیر را برای او کمی سخت نموده تا اشتیاقش دو چندان شود. مثلا میتوانید یک مسابقه در نظر گرفته و جایزه آن را تخفیف یکی از محصولات خود قرار دهید.

   

 3. تاریخ پایان پیشنهادات وسوسه انگیز
  پیشنهادات شما اگر محدود به زمان نباشند که دیگر پیشنهاد نیستند. هر چه مدت زمان محدودتر دیده و ترغیب بیشتری برای خرید فوری پیدا میکند. فرصت محدود میتواند همراه با عبارت های وسوسه کننده دیگری باشد که مشتری را از دست دادن آن بترساند.

   

 4. ترغیب مشتریان به اقدامات موثر مثل وارد شدن به سایت شما از طریق کلیک بر روی لینک
  برای مشتریان خود راه هایی را باز بگذارید تا کنجکاوی های خود را برطرف نمایند. میتوانید آدرس سایتتان را قرار دهید یا ایمیلتان و یا حتی شماره تلفن خود را بگذارید تا مشتریان با شما تماس بگیرند و از جزئیات دیگر طرح آگاه کردند.

در پایان باید افزود که بازاریابی پیامکی نکات و ترفندهایی دارد که با دانستن آنها میتوانید کسب و کار خود را رونقی خوب ببخشید و در صورت عدم اجرای این نکات منجر به مسدودکردن پیامک تبلیغاتی شما خواهد شد و مخاطب با فرستادن پیامک به بلک لیست شانسی برای خرید محصول شما نخواهد داشت.