جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

عوامل موفقیت در ارسال پیامک تبلیغاتی

معمولا اولین سوالی که برای افراد استفاده کننده از پنل پیامک به وجود میاید. این است که بهترین روش برای استفاده از این سرویس چیست تا بهترین نتیجه حاصل شود؟ در جواب باید گفت که شما باید در ابتدا مشخص کنید که از ارسال این حجم از پیامک چه هدفی را دنبال میکنید و خواسته اصلی شما چیست؟ به عبارتی آگاهی شما درباره خدماتی که قصد ارائه آن را دارید به شما کمک خواهد کرد تا آن را بهتر معرفی کرده و نتیجه دلخواه را بگیرید. 

شما پنل پیامکی خود را تهیه کرده اید و بانک اطلاعات تماس خوبی در اختیار دارید. مشخصات محصولاتتون را میدانید و یا آگاهی کامل قصد یک اقدام ثمربخش را دارید. در ادامه ویژگی های یک ارسال انبوه پیامک را مشاهده خواهید کرد تا عملکردتان را هر چه بیشتر بهبود بخشید.

 

عوامل موفقیت در ارسال پیامک تبلیغاتی

 1. اهداف خود را مشخص کنید
  باید قبل از ارسال انبوه پیامک هدف خودتان را مشخص کنید و یا به اصطلاح هدفمند پیامک را ارسال کنید. بدانید که انتظار چه بازخوردی را خواهید داشت و چه تعداد واکنش نسبت به پیامک شما برایتان پیروزی محسوب خواهد شد.

 2. تیمتان را از قبل مشخص کنید 
  اگر قصد فروش محصول یا محصولاتی را دارید باید تیمی متشکل از افرادی تشکیل دهید که هر کدام در بخشی از محصول تخصص داشته و اطلاعات کافی برای پاسخ دادن به سوالات احتمالی را داشته باشد. بدین ترتیب مشتریان پس از واکنش به پیام کوتاه شما اعتماد بیشتری میکنند و شما یک قدم به موفقیت نزدیک تر میشوید.

 3. ایجاد راه ارتباطی با مشتریان
  بسیار مهم است تا مشتریان شما به غیر از همان سرشماره پیامکی یک راه ارتباطی قوی تر و محکم تر با شما داشته باشند. قراردادن یک شماره تلفن در آخر پیام کوتاه برای تماس گرفتن عامل بسیار مهمی است که میتواند به ثمر نشستن اقدام شما بیانجامد و مشتریان شما را ترغیب به خرید کند.

 4. برگزاری جشنواره تخفیفی و تشویقی
  هر از چندگاهی به مناسبت های مختلف برای مشتریان خود پیامک های جذاب تشویقی ارسال کنید. این کار به روابط شما و مشتری رنگ میدهد و در نهایت هم به سود مشتری است که تخفیفش را میگیرد و هم فروش شما را بطور قابل ملاحظه ای رشد میبخشد.

 5. نظرسنجی از مشتریان
  از مشتریان خود بخواهید تا نظرات و انتقادات خود را به شما انتقال دهند. گاهی مشتریان شما بیش از شما نقص محصول را میدانند و گاهی ایده هایی دارند که میتواند فروش شما را متحول کنند. کمپین های نظرسنجی همان برگ برنده شما هستند که در دراز مدت اثر خود را نشان خواهد داد.