جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

نقش بازاریابی پیامکی در بهبود رشد کسب و کار

ارسال پیام انبوه

نقش بازاریابی بوسیله پیامک، چه در پیدا کردن مشتریان جدید و چه در حفظ مشتریان فعلی بسیار قابل توجه و حائز اهمیت است. سامانه پیامکی امروزه یکی از راهکارهای بسیار محبوب بازاریابی دیجیتال میباشد.

نقش این تاثیر در بازاریابی خرده فروشی که به سرعت در حال توسعه است بسیار پررنگتر است.

در عصر حاضر بیشتر مشتریان برای خرید کالای مورد نیاز خود به صورت حضوری اقدام به خرید نمی کنند و خرید خود را بصورت آنلاین انجام می دهند. زیرا خرید بصورت آنلاین برایشان جذاب تر و راحت تر می باشد. همین امر اهمیت بازاریابی انبوه را دو برابر می کند و این رویه در تمام کشورهای پیشرفته اتفاق افتاده و در کشورهای در حال توسعه نیز به سرعت در حال افزایش است.

بر طبق آمار 93 درصد از کاربرانی که از تلفن همراه برای جستجوی آنلاین استفاده می کنند ، خرید اینترنتی هم انجام می دهند و تقریبا به طور کلی 80 درصد مردم تجربه خرید آنلاین را دارند.

اکثر مشتریان نیز دیگر زیاد به دنبال برند بازی نیستند و تنها دو عامل کیفیت و قیمت برایشان مهم است. سامانه پیامکی شما می تواند با ارسال پیام مناسب خیال آنان را بابت این دو موضوع راحت کند.

یکی از مهمترین دغدغه ها در تمام سایت های خرید و فروش آنلاین ایجاد یک راه امن و مطمئن برای خرید است ،برای همین  می خواهند از هر راهی وارد شوند تا خیال مشتری را راحت کنند.
همین امر به خوبی اثبات می کند که چرا باید به سمت روش های بازاریابی نوین حرکت کرد.
یکی از همین روش های نوین ارسال پیامک انبوه به جامعه هدف مورد نظر شماست. اگر شما در چندین سال آینده شماره تمام مشتریان خود را به دست آورده باشید به راحتی می توانید آنان را در جریان به روز رسانی سفارشات ، ارتقا محصولات ، خدمات جدید ، پیشنهادهای شگفت انگیز و تخفیف های باورنکردنی قرار دهید.

در حقیقت آمار ثابت می کند که 37 درصد خرید مردم به واسطه دریافت پیامک تبلیغاتی از شرکت ها انجام می شود.
مهمترین نکته که باید به خاطر داشته باشید این است که باید برای مشتری خود ایجاد ارزش کنید، به گونه ای که خود مشتری نیز متوجه با ارزش بودن خود برای شما بشود. این کار با احترام گذاشتن به مشتری و جویا شدن نظر او و هرچه بیشتر کردن خدمات برای او انجام می شود .

درآینده می توان با دریافت اطلاعات مشتری برای او پرونده درست کرد و پیامک های کاملا شخصی سازی شده صرفا برای خود او فرستاد.

ثابت شده است که 65 درصد مشتریان اعتراف کرده اند که ارسال پیامک های شخصی سازی شده برایشان ،وفاداری آن ها به آن موسسه را بالاتر برده است.

در ادامه نکاتی کلیدی برای قدرتمندتر کردن رابطه شما با مشتریانتان شرح خواهیم داد:

  1. اقدامات جدید و خدمات تازه سازمان خود را هر هفته به مشتریان خود متذکر شوید و آنان را در جریان تولید محصولات جدید خود قرار دهید.
    تعرفه پنل پیامک
    “شرکت های زیادی با توجه به نوع خدمات پنل های متفاوتی را ارائه می کنند”
  2. فروش های ویژه خود را به مشتریان خود یادآوری و اعلام کنید تا حس ارزشمند بودن برایشان ایجاد شود و خود را مشتری وفادار شما بدانند.
  3. اگر قرار ملاقاتی دارید سعی کنید چند روز جلوتر پیامک یادآوری ساعت جلسه را برای مشتری خاص خود ارسال کنید تا اشتیاقش برای ملاقات با شما بیشتر شود.
  4. برای مشتریانی که از شما خرید می کنند تاییدیه ثبت خرید ارسال کنید تا خیالشان بابت خریدی که انجام داده اند راحت باشد.
  5. اگر قصد بازاریابی در دیگر پلتفرم ها را دارید و یا کانال و پیج تبلیغاتی راه اندازی کرده اید بهترین راه برای اطلاع رسانی آن ارسال پیامک تبلیغاتی است.

 

خرید پنل پیامکی مستلزم دانستن چه نکاتی است؟

ارسال پیامک انبوه یا همان بازاریابی پیامکی یا پیامک مارکتینگ هر سه یک معنا دارند و مسئله اصلی که باید بدان توجه داشت تعرفه پیامک تبلیغاتی می باشد.خرید پنل پیامکی ارتباط مستقیمی با راه های افزایش فروش با پیامک دارد و هرچه امکانات و راه ها بیشتر باشد قطعا تعرفه نیز بالاتر است. می توانید در ابتدا نمونه پیامک های تبلیغاتی را مشاهده کنید تا جوانب کار دستتان بیاید .مسدود کردن پیامک تبلیغاتی همان چیزی است که باید از آن بترسید.فرستادن پیامک به بلک لیست توسط بسیاری از دریافت کنندگان اتفاق می افتد و باید پیام شما بقدری جذاب باشد تا مخاطب نسبت به محصول شما احساس نیاز کند.

سخن پایانی

صحبت آخر اینکه هیچ فرقی ندارد که شما کسب و کاری خرد دارید و یا صاحب کمپانی بزرگی هستید. باید این را بدانید که روش های بازاریابی نوین مثل بازاریابی انبوه می تواند شما را به نوک قله موفقیت برساند و در این راه انتخاب یک پنل پیامکی قدرتمند می تواند نقش پررنگی در این راستا داشته باشد.
مشتریان شما در پی یافتن سازمانی مورد اعتماد و با خدمات پررنگ و تعاملی سازنده هستند و یک پنل پیامک انبوه همان چیزی است که شما باید در ارسال پیام انبوه به آن توجه داشته باشید.