جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

پنل پیامکی برای سوپرمارکت

در دنیای کسب و کار امروز رقابت برای گرفتن بازارهای منطقه ای و محلی امری بسیار ضروری است. چه کسب و کار کوچک و چه کسب و کار بزرگ اگر نتوانند میزان وسعت نفوذ خود را گسترش دهند کم کم در جریان رقابت از بین خواهند رفت. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که دانش تجاری خود را روز به روز بالاتر برده و از روش های نوین بازاریابی اطلاع پیدا کنید.

 

ارسال پیامک انبوه

ارسال پیامک انبوه یا همان بازاریابی پیامکی یکی از روش های نوین ارتباط با مشتری و جلب نظر آن میباشد. حتما شما نیز پیامک هایی با مضامین تبلیغاتی را دریافت کرده اید و به غیر از آن شما هر روز بسیاری از کارهای روزمره خود را به وسیله ارسال و دریافت پیامک انجام میدهید. بنابراین پیامک یکی از اجزای جدایی ناپذیر زندگی مدرن امروز محسوب میگردد.

 

مزیت های پیامک های مارکتینگ

 1. ارتباط با مشتریان قدیمی و راضی نگه داشتن آنان
  با استفاده از یک سامانه پیامکی شما قادر خواهید بود تا در هر لحظه برای مشتریان دفترچه تلفن خود وضعیت اجناس موجود ، اعلام کالاهای شامل تخفیف ، اطلاع رسانی برگزاری جشنواره و در کل هر نوع پیامکی که بتواند مشتری شما دوباره به سراغ شما بیاورد پیامک ارسال کنید. همچنین میتوانید در هنگام ارسال سفارشات مشتریان برای آنان پیامک فرستاده تا در جریان رسیدن سفارش خود قرار بگیرند. این کار حس اعتماد را در دل مشتریان ایجاد کرده و شما را فروشگاه دار قابل اطمینان تری میدانند.

 2. جذب مشتری
  پنل های پیامکی مختلفی در بازار وجود دارند و تعرفه پیامک تبلیغاتی هر شرکت نسبت به خدماتی که ارایه میدهد متفاوت باشد. سعی کنید پنلی را انتخاب نمایید که به شما این امکان را بدهد میتواند متفاوت باشد. سعی کنید پنلی را انتخاب نمایید که به شما این امکان را بدهد تا در محدوده فروشگاه خود بر اساس مولفه هایی مثل کد پستی ، دکل های مخابراتی ، نقشه محل و … بانک اطلاعاتی خوبی را در اختیار شما بگذارد تا مشتریان نزدیک به شما پیامک را دریافت نمایند و علاقه بیشتری برای خرید از شما داشته باشد.

 3. مکانیزه با سیستماتیک نمودن فرآیند خرید
  با استفاده از پنل پیامکی میتوانید فرآیند خرید را راحت تر پیش روی مشتریان خود قرار دهید. حتی این فناوری به شما این امکان را میدهد تا تهیه اجناس مورد نیاز فروشگاه خود را راحت تر انجام دهید.

 4. بهبود بخشیدن به فضای کسب و کار بر اساس نظر مشتریان
  از دیگر فواید خرید پنل پیامکی میتوان به نظرسنجی از مشتریان اشاره نمود. شما میتوانید هر از چند گاهی برای مشتریان خود پیامک نظرسنجی یا مسابقه ارسال کنید و از این راه نقاط ضعف کار خود را شناسایی کرده است. همچنین تبلیغات خوبی برای خود انجام بدهید. مشتریان شنا نیز شما را انسانی متعهد میشناسند و برای شما احترام قائل میشوند.

در پایان باید گفت که خرید یک پنل پیامکی برای سوپرمارکت میتواند به سرعت گوی سبقت را از بقیه ربوده و منطقه بزرگی از محل را در اختیار شما قرار دهد. پس به این کار صرفا بعنوان هزینه نگاه نکنید و آن را یک سرمایه گذاری بدانید.