جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

کلمات جادویی بازاریابی

سامانه های پیامکی مدت زمان زیادی نیست که به کمک رونق کسب و کارها آمده اند. ولی در همین مدت این تکنولوژی ارسال پیامک انبوه باعث رواج و رشد چشمگیری شده است. بازاریابی پیامکی که به آن پیامک مارکتینگ هم گفته میشود تکنولوژی میباشد که درباره افزایش فروش با پیامک تحقیق و ابزارهای این فناوری را گسترش میدهد.

خرید پنل پیامکی با توجه به ابزارها و امکانات آن میتواند هزینه های متنوعی را برای شما ایجاد کند. شرکت های زیادی وجود دارند که تعرفه پیامک تبلیغاتی آنها با توجه به همین موضوع قیمت گذاری شده و خدمات متناسب با همان قیمت ها را ارائه میدهد. اما مهمترین عامل در موفقیت کسب و کار شما بوسیله این سامانه ها متن پیامی میباشد که شما قصد ارسال آن را دارید. شما باید پیامی جذاب و وسوسه کننده با کلماتی قدرتمند داشته باشید که در عین سادگی بتواند ظرافت کلامی داشته و مشتری را وادار به احساس نیاز نسبت به محصول شما کند. 

کلمات برای جذب مشتری

 • اثبات شده
  مشتری خود را متقاعد نمایید که محصول شما امتحان خودش را پس داده و قابل اطمینان است. البته اگر مدرکی بر مدعای خود داشته باشید بسیار موثر و جذاب است. میتوانید از مشتری بخواهید تا برای مشاهده اسناد کیفیت به سایت شما مراجعه نموده یا ایمیل خود را ثبت کند. در کل باید به مشتری این حس را القا کنید که محصول شما امتحان خودش را پس داده است.
 • هرگز
  از جملاتی مانند هرگز این فرصت را از دست ندهید استفاده کنید که مشتری را به هیجان بیاورد. کلمات منفی شاید بار منفی را وارد ذهن مخاطب کند ولی از همین ویژگی میتوان استفاده کرد و مشتری را ترساند که نکند چنین فرصت خوبی را از دست بدهد. گاهی مخاطبین شما باید در تنگنا ذهنی قرار بگیرند و از اینکه بخواهند فرصت پیشنهادی شما را از دست بدهند نگرانی کنند.
 • محدود بودن ثبت سفارش
  باید مشتری را متقاعد کنید که شما به اندازه ای مشتری دارید که نیازی به او نباشد و در عین حال نیز باید او را همچنان مشتاق و تشنه نگه دارید. فرصت محدودی برای پیشنهاد خود مشخص کنید و یا تعداد افراد محدودی را در صف انتظار توصیف نمایید. مشتری شما با دیدن این کلمات احساس عقب افتادن را بقیه را کم کرده و سعی میکند تا خود را به ابتدای صف برساند.
 • جهانی یا بین المللی
  اگر برند خود را دارید پس محصول شما در جهان تک و خاص میباشد. پس میتوانید محصول خود را جهانی معرفی نمایید. در دنیای ارتباطات حتی یک مشتری از آن سوی جهان نیز میتواند پیام تبلیغاتی شما را دریافت کند و سفارش بدهد. اگر محصول شما استاندارد های بین المللی را نیز دارد که دیگر چه بهتر. مشتریان با دیدن گواهینامه های بین المللی ترغیب بیشتری برای خرید از شما پیدا میکنند.
 • فوری
  برای مشتریان خود ضرب العجل تعیین کنید مانند فقط تا آخر امروز فرصت دارید … تا متوجه ارزش واقعی محصول شما شوند. مشتریان شما به این مسئله واقف نیستند که چه فرصت بینظیری را از دست میدهند. بنابراین وظیفه شماست تا آنها را متوجه قیمتی بودن محصول خود نمایید. پس زمان را برای سفارش محدود کرده و مشتریان را مشتاق کنید.
 • راز یا اسرار
  البته اگر محصول شما واقعا تاثیری شگفت انگیز دارد از این کلمات استفاده نمایید. به هر میزان که محصول شما با کیفیت باشد قدرت این کلمه نیز بیشتر نمود پیدا میکند و گرنه مشتریان شما محصول شما را دروغگو میپندارد و دیگر اعتمادی برای پیشنهادات بعدی شما نیز باقی نمی ماند.
 • هر آنچه یا همه چیز
  مشتری دنبال یک محصول همه چیز تمام است و هزینه را برای امکانات و کیفیت میدهد. ویژگی های محصولات خود را در لیستی بلند بالا بنویسید تا مشتریان احساس کنند که با خرید این محصول دیگر بی نیاز خواهند شد. یک کالای بی رقیب کالایی است که تمام امکانات رقبای خود را با هم دارد و کالای شما باید همان کالا باشد.
 • راحت و آسان
  غیر ممکن است تا شما شعار تبلیغاتی بالا را در مورد یکی از برندهای آرد کیک به یاد نیاورید. این شعار در عین سادگی به شما حس راحتی و آرامش میدهد و حتی اگر پختن یک کیک چندان راحتی هم نباشد ولی شما د حین پخت کیک احساس خوبی خواهید داشت. مشتریان شما باید بدانند که شما برای محصول خود زحمت زیادی کشیده اید تا محصول شما زحمت مصرف کننده را کاهش دهد. محصولی با استفاده آسان و در عین حال کاربردی میتواند برگ برنده شما در تجارت تان باشد.

در پایان باید گفت که اطلاعات شما برای ارسال پیامک های تبلیغاتی ضامن موفقیت شما هستند و هر چه دانش خود را در این باره بالاتر ببرید قطعا موفق تر خواهید بود. میتوانید با خواندن همین مقالات شروع کنید و در کنار آن نمونه پیامک های تبلیغاتی را نیز در اینترنت مشاهده بفرمایید. به این نکته دقت داشته باشید که هرگونه خطا در زمان ارسال یا نحوه ارسال یا متن شما میتواند باعث مسدود کردن پیامک به بلک لیست مخاطبین شما فرستاده شود.